Türkiye'nin Lider Tam Entegre

E-Ticaret Sitesi Yazılımı

En büyük rakiplerinizin kullandığı gelişmiş E-Ticaret yazılımı ile tanışın, 1000+ müşterinin tercihi Türkiye'nin en gelişmiş e-ticaret alt yapısı ile zaman kaybetmeden başarıyı yakalayın.​

Kullanıcı Dostu Arayüz

E-PazarSoft E-ticaret Paketleri ile sitenizin yönetim süreci hem hızlı, hem de çok kolay. Online satış sitenizi yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

En İyi Seo Alt Yapısı

Bir e-ticaret sitesi için arama motoru optimizasyonunun önemini unutmayın. E-PazarSoft ile rakiplerinizden her zaman bir adım önde olun.

Size Özel Tasarım

Sizin için hazırladığımız hazır e-ticaret tasarımlarından birini seçerek sanal mağazanızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Gelişmiş Kampanyalar

Satışlarınızı artırmak için hediye çekleri ve promosyonlar oluşturabilir, müşterilerinize farklı kampanya fırsatları sunabilirsiniz.

img22
eyup sabri tuncereyup sabri tuncer hover
loreal parisloreal paris
garnier hovergarnier
balon evibalon evi hover
otokocotokoc
goldmastergoldmaster hover
0 +
Müşteri
0
Günlük İşlem Hacmi
0
Kişilik Uzman Kadro
Lider E-Ticaret Sistemi

E-PazarSoft E-Ticaret yazılımı ile kampanyalar, indirimler uygulayabilir, havale-eft, kredi kartı, kapıda ödeme vs.gibi ödeme yöntemleriyle tahsilat yapabilir, N11, G.Gidiyor, H.Burada, Trenydol, Çiçeksepeti, E-PTT Avm, Amazon gibi Pazaryerleri ile entegre çalışabilir ve muhasebe programınızla bütünleşik bir E Ticaret yazılımı kullanabilirsiniz.

Gelişmiş E-Ticaret Yönetimi

İşletmeler için rekabet yöntemi esneklik ve verimliliktir. E-PazarSoft Sanal Mağaza altyapısı, gelişen teknolojiler ile sürekli kendini bu rekabet için yeniler ve biriktirdiği her tecrübeyi e-ticaret yazılımına aktararak profesyonel araçlar sağlar. Türkiye'nin en gelişmiş e-ticaret altyapısını kullanarak rakiplerinizden her zaman bir adım önde olun.

Gelişmiş E-Pazaryeri Yönetimi

E-PazarSoft E-Ticaret yazımı ile N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trenyol, Amazon, E-Ptt Avm gibi Türkiye'nin lider pazaryerlerinde online mağaza açabilir, mağazanızdaki ürünleri anlık olarak güncelleyebilir, tek tıkla siparişleri kendi sisteminize aktarabilirsiniz. Ayrıca gelişmiş komisyon yönetimi sayesinde her pazaryerinin komisyonlarını ayırın.

Bütünleşik ERP Yönetimi

SAP, Dynamics, Canias, Uyumsoft, Logo, Netsis, Mikro, Eta, Nebim, Zirve, Akınsoft Ticari Programlarıyla tam entegrasyon sağlayan E-PazarSoft çözümleri ile ticari faaliyetlerinizi anlık olarak kontrol edin.Ticari programlarınızdaki işleyişinizi değiştirmeden tüm ürünlerinizi online müşterilerinize açarak süreçleri tek noktadan yönetin.

Anahtar Teslim Çözümler

Alan adı, Hosting, SSL, E-mail, Güvenlik, Yedekleme, Kargo, Ödeme-Tahsilat altyapıları ve diğer birçok hizmet size E-PazarSoft ile bir bütün olarak sunulur.

Sanal Pos Entegrasyonu

E-PazarSoft'da Türkiye‘deki tüm bankaların sanal posları ve BKM Express, PayNet, İyzico, Paytr, PayU ve iPara ödeme sistemleri hali hazırda entegredir.

Sınırsız Ürün Yönetimi

E-PazarSoft'da ürün sınırı yoktur.Sınırsız ürün, marka vekategori ekleyebilir, filtreleyebilir, tüm stoklarınızı tek tuşla yönetebilir ve istediğiniz veriye ulaşmak için gelişmiş filtre seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Pazarlama Araçları

Satışlarınızı artırabilmek için onlarca gelişmiş kampanya yapabilirsiniz. Hediye çekleri ve/veya promosyon kodları tanımlayarak müşterilerinize farklı kampanya fırsatları sunun.

Kargo Yönetimi

E-PazarSoft kullananlar Türkiye'deki tüm kargo firmaları ile anlık haberleşip siparişlerin durumunu, kargo bilgisini, kargo takip numarasını online olarak takip edebilir, dilerse tek tıkla kargo detayı hakkında bilgi alabilir.

E-İhracat Yönetimi

E-PazarSoft size birden fazla dil seçeneği sunar. İngilizce, Fransızca, Almanca, Çince, Japonca, İspanca vs. dillerini kullanarak sisteminizi birden fazla dille çalıştırabilir, E-İhracat alt yapısına E-PazarSoft ile hemen sahip olabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Arayüz

E-PazarSoft Çözümleri ile sisteminizin yönetim süreçleri hem hızlı, hem de çok kolay. Tüm mobil cihazlarla, android, ios, windows işletim sistemleriyle uyumlu E-PazarSoft kullanırken siz ve müşterileriniz zamandan tasarruf etsin.

Analiz ve Raporlama

Sipariş, tahsilat, sepet, ürün miktarı, en çok satan ve/veya hiç satmayan ürünler vs. gibi satışlarınızı arttırmanıza yardımcı olabilecek tüm raporları E-PazarSoft'dan tek tuşla alabilirsiniz.

Sizde İşinizi Şimdi E-ticaret’e Taşıyın!

E-PazarSoft E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun.

  E-PazarSoft ile

  Başarılı Bir Proje Süreci

  epazarsoftonee

  Paket Seçimi

  İşinize en uygun paketlerimize birlikte karar veriyoruz. Bütçenize ve sektörünüze uygun çözümlere uzman ekibimizle karar verin.

  Tasarım Hizmeti

  Kurumsal yapınıza ve sektörünüze uygun özel konsept tasarımlarını alanında uzman tasarım ekibimiz ile birlikte tasarlayın.

  epazarsofttwo

  Sanal Pos ve Kargo

  İster banka, ister aracı kurumları kullanarak sanal pos başvurunuzu yapıp, en az 1 kargo firması ile anlaşmayı tamamlayın.

  epazarsoftthree
  epazarsoftfour

  Entegrasyon

  Tüm süreci bir otomasyon üzerinden yürütmek isterseniz Muhasebe programınıza hem de E-Pazaryerlerine tam entegre edin.

  Eğitim

  E-PazarSoft'un yüzlerce modülünü kapsayan yönetinici paneli eğitimini alanında uzman destek ekibimiz tarafından alın.

  epazarsoftfive

  Yayın Öncesi Son Test

  Online yayına girmeden mağazanızın son testlerini yapıp test siparişlerini tamamlayın.
  Tebrikler, artık satışa başlayabilirsiniz.

  E-PazarSoft'u Birde

  Müşterilerimizden Dinleyin

  Alper Kısa

  Aradığımızda muhatap bulduğunuz müşteri temsilcileri ve isteklerimizi yerine getirme çabası olan insanlarla çalışmak bize de zevk veriyor. E-PazarSoft ekibi ile daha iyi işler çıkartacağımızı düşünüyoruz.

  Akçay Kırtasiye Gn. Mdr. Yrd.
  qoute
  Bilal Özköse

  Mağazalarımızda uyguladığımız kampanyaları eş zamanlı olarak, sanal ortamda E-PazarSoft yazılımı sayesinde uygulayabiliyoruz. Gelişmiş kampanya modülleri sayesinde dilediğimiz kampanya senaryosunu çok hızlı aktif edebiliyoruz.

  Maped Türkiye Ülke Yöneticisi
  qoute
  Cihan Karakaş

  E-PazarSoft, e-ticaret sistemleri tecrübemizde 3.firma diyebilirim. Önceki 2 firmaya kıyasla daha iyi ve gelişmiş bir yazılım, ne istediğimizi anlayan ve sadece çözüm üretmeye odaklı personele sahipler.Bu sayede sadece bizi değil paydaşlarımızı da kazanmış oldular.

  Loreal Sales Operations Manager
  qoute
  Ebru Sümer

  Boşu boşuna 1 buçuk 2 sene kaybetmek istemiyorsanız en doğru altyapıyı seçmek sizin içinde büyük önem taşıyor. Bu yüzden size çalıştığım E-PazarSoft yazılımını gönül rahatlığı ile öneririm.

  Güçlü Kırtasiye A.Ş
  qoute
  Emin Sümer

  E-PazarSoft ekibi ile tanışana kadar e-ticaret sistemi bizim için korkulu rüya idi. İsteklerimize çok hızlı bir şekilde çözüm bulan müşteri odaklı empati yetenekleri güçlü olan epazarsoft ekibini tebrik ediyorum. Hiç düşünmeden tavsiye edebileceğim bir firma.

  Points Lastik A.Ş Bilgi İşlem Müdürü
  qoute
  Halil Karagülle

  E-PazarSoft e-ticaret sitemizin kurulumundan bugüne kadar hızlı destek ve başarılı yazılımı ile her zaman arkamızda oldu. Kendi yüklü operasyonel faliyetlerimiz arasında bizi hiç bir teknik detay ile uğraştırmadılar. Bu da bizim daha çok bayi operasyonlarına odaklanma yolunda önümüzü açtı. Kendilerine çok çok teşekkür ederiz.

  Subaru Türkiye Genel Müdürü
  qoute
  Hamit Türk

  Sizlerle uzun senelerdir çalışmaktan kıvanç duyuyorum. Her sorunumuza hızlı ve güvenilir şekilde cevaplayarak ortadaki sorunu çözmenize, Alternatifler üreterek maddi ve manevi kazançlar sağlayan ekibinize, yıllar geçtikçe Kendinize ve Bizlere sağladığınız Tecrübelere çok minnettarız. Her gecen yılda bir basamak daha büyüyen bu firma ile birlikte çalışmak benim en büyük gururlarımdan biri.

  Kamiltürk Hırdavat A.Ş Yönetim Kurulu Bşk.
  qoute
  Kadir Büyükhelvacıgil

  6 senedir E-PazarSoft ekibi ile çalışmaktayız ve 6 yıl içerisinde Teklif Bilişim firması her geçen zaman içerisinde bizlere daha çok yeniliklerle sistemdeki kolaylıklarla dönüş yaptı ve gerek bizim açımızdan gerek müşterilerimiz açısından hiç bir memnuniyetsizlik yaşamadık. Ayrıca ilgili personelleri ile ön planda ilerleyen bir firma.E-PazarSoft ailesine tekrar teşekkürlerimizi sunarak uzun yıllar beraber çalışmayı diliyoruz.

  Zade A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi
  qoute
  Yusuf Karslı

  7/24 sundukları hizmet çok başarılı, Bugün In House bir yazılım ekibi ile çalışsak alabileceğimiz destek ve hizmet bundan fazlası olmayabilir.

  Doğuş Kozmetik IT Manager
  qoute
  Zeki Deveci

  Kurumsal bayi alt yapımızın çalışmasını 2009 yılında E-PazarSoft'a devrettik. Bu birliktelik, gerek teknik destek, gerek müşteri ilişkileri gerekse de ekonomik olarak Teklif Bilişim ile olan iş birliğimiz devamlı hale getirdi. Birlikte geliştirdiğimiz bir çok proje üzerinde bizlere profesyonel, hızlı ve zamanında hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkürü bir borç biliriz.

  Kongaz A.Ş Satış ve Pazarlama Müdürü
  qoute

  E-PazarSoft

  E-Ticaret Blog