Akınsoft E Ticaret Entegrasyonu

EPazarSoft ÜRÜNLER Akınsoft E Ticaret Entegrasyonu

Akınsoft ERP Entegrasyonu

AKINSOFT ALANYA BAYI MARKET PROGRAMI
Akınsoft Sql Api Entegrasyonu sayesinde Akınsoft Sql’de yer alan ürünlerinizi Akınsoft Sql api servisleri üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, hepsi burada) vb pazar yerlerine aktarılmış olur panelimizde aktarılan ürünleriniz herhangi bir e-ticaret yazılımınızada aktarımı gerçekleşebilir.

Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Akınsoft Sql api servisi üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Akınsoft Sql’e otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler son kullanıcı veya bayi siparişeri ayrıştırılabilir bu sayede bayi satışlarınız için cari hesap takibi yaparken son kullanıcı satışlarınız için peşin fatura işletebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabilir ve tahsilat fişleri ile açık hesaplar otomatik kapatılabilir.

Akınsoft muhabesebe pogramı kullanıcısı iseniz; Akınsoft ticari programıyla version farkı olmadan E-PazarSoft arasında gerçekleştirdiğimiz entegrasyonu kullarak Akınsoft’da yer alan ürüne ait tüm bilgileri, stok bilgilerini, cari hesap bilgilerini, iskonto bilgilerini, ödeme bilgilerini, fatura bilgilerini E-PazarSoft yazılımına tek tıkla aktarabilirsiniz. Akınsoft B2B entegrasyonu, hem işinizi kolaylaştırır hem de bayileriniz ile yaptığınız ürün alışverişini daha verimli, hale getirir.İş süreçlerini daha verimli yönetmenize imkan veren E-PazarSoft paketleri ile stoklarınızda eksilen ürünleri online olarak web ortamında takip edebilir, Akınsoft ticari programı üzerinde yaptığınız tüm işlemleri anlık olarak web ortamına aktarabilirsiniz.