E İhracat

E-PazarSoft E-ihracat Modülü İp Bazlı Dil, Para Birimi, Ürün Fiyatı, Ödeme ve Kargo Şeklini Otomatik Oluştursun, Size de Dünya’nın Tüm Noktalarına Ürünlerinizi Satmak Kalsın.

Çoklu Para Birimi Yönetimi

Temel para biriminizi belirleyin, ülkeye bağlı para birimi atayın, her ülkeye kendi para biriminde satış yapın.

Ürün Bazlı Para Birimi Belirleme

Her ürüne özel para birimi ve birim fiyatı atayın, ister kur çarpanı kullanın ister para birimine özel belirlediğiniz fiyattan satış yapın.

Lokasyon Bazlı Ziyaretçi Yönlendirme

İp-zone kaydı ile giriş yapan ülkeye göre dil ve para birimine yönlendirin, ürün fiyatı, site dili, para birimi, kargo ve ödeme şekilleri ülkeye göre gelsin.

Çoklu Dilde Ürün Kataloğu Oluşturma

İhracat yapacağınız ülke müşterilerine ürün kataloğunuzu kendi dilinde PDF olarak çıkartabilirsiniz.

Kapsamlı Kargo Yönetim

Global çapta hizmet veren kargolarla tam entegrasyonu
DHL
Fedex
UPS

Kapsamlı Ülke Yönetimi

Google arama motorunda organik olarak yükselmek ister misin? Google'da görünür ol, daha fazla trafik daha fazla satış yap.
195 Küresel Ülke Yönetimi
Küresel Ülke/Şehir/Eyalet Yönetimi
Küresel Zaman Dilimi Belirleme

Uluslararası Sanal Pos Kullanımı

Global bazda kullanılan tüm ödeme kuruluşları ile entegre olun.
Paypal
Wester Union
MoneyGram
Checkout
Alipay
Trustpay
Entercash
Stripe

Çoklu Dİl Yönetimi

8 Farklı dilde yayın yapın.
İngilizce
Çince
Almanca
Fransızca
Arapça
İsponyalca
Rusça
İbranice

Siz de Ürünlerinizi Tüm Dünyaya Satın

E-PazarSoft E-ihracat Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ihracat sitenizi oluşturun.

demo13 img1

    Satışları Arttıracak E İhracat Sitesi Çözümleri

    Firmanızın internet üzerinden satışlarını artıran e ihracat yazılımı çözümleri için siz de alanında uzman yazılımcı kadrosu ile müşterilerine profesyonel kalitede hizmet sunan firmamızdan aradığınız desteği çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana e-ticaret sitesi tasarımlarıyla sektörde 1000’den fazla işletmenin en güvendiği sanal mağazasını kuran firmamızla kazançlarınızı artırabilirsiniz. Türkiye’de elektronik ortamdan satış yapmak veya hizmet sunmak isteyen işletmelerin bir numaralı tercihi haline gelen firmamızda, sektör fark etmeksizin bütün işletmeler için en uyumlu seçenekler bulunmaktadır. E-Ticaret sitesi ihtiyaçlarınızda firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

    Müşteri Memnuniyeti Odaklı E İhracat Yazılımı

    Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile e-ticaret yazılım sektöründe tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran firmamızdan hizmet almak için şirketimizin kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz. Firmamızın hizmetleri güven odaklı bir şekilde sunulmaktadır. En uygun fiyat seçenekleri için şirketimizle iletişime geçebilirsiniz. Bünyesinde barındırdığı sınırsız ürün yönetimi hizmetleri ile sektörün en çok tercih edilen e-ihracat yazılım alt yapı sitesi olan şirketimizin avantajlı kampanyalarından yararlanarak siz de internet üzerinden gerçekleştirdiğiniz satışlarınızı başarılı bir şekilde artırabilirsiniz. Müşterilerinize en kaliteli ürün satışı veya hizmet sunuşu gerçekleştirmek için kullanıcı dostu web ara yüzlerine sahip e ticaret paketleri temaları arasında siz de işletmenize en çok uyan seçenekleri tercih edebilirsiniz.