Mikro E Ticaret Entegrasyonu - E Ticaret Sitesi Yazılımları ve E-Ticaret Fiyatları

Mikro E Ticaret Entegrasyonu

Mikro ERP Entegrasyonu

mikro
Mikro V15  Entegrasyonu sayesinde Mikro V15’te yer alan ürünlerinizi Mikro V15 Veritabanı veya Web Servisler üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, hepsi burada) vb pazar yerlerine aktarılmış olur panelimizde aktarılan ürünleriniz herhangi bir e-ticaret yazılımınızada aktarımı gerçekleşebilir.

Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Mikro V15 Veritabanı veya Web Servisler üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Mikro V15’e otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler son kullanıcı veya bayi siparişeri ayrıştırılabilir bu sayede bayi satışlarınız için cari hesap takibi yaparken son kullanıcı satışlarınız için peşin fatura işletebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabilir ve tahsilat fişleri ile açık hesaplar otomatik kapatılabilir.

Mikro muhabesebe pogramı kullanıcısı iseniz; Mikro ticari programıyla version farkı olmadan E-Pazarsoft arasında gerçekleştirdiğimiz entegrasyonu kullarak Mikro’da yer alan ürüne ait tüm bilgileri, stok bilgilerini, cari hesap bilgilerini, iskonto bilgilerini, ödeme bilgilerini, fatura bilgilerini E-Pazarsoft yazılımına tek tıkla aktarabilirsiniz. Mikro entegrasyonu, hem işinizi kolaylaştırır hem de bayileriniz ile yaptığınız ürün alışverişini daha verimli, hale getirir.İş süreçlerini daha verimli yönetmenize imkan veren E-Pazarsoft paketleri ile stoklarınızda eksilen ürünleri online olarak web ortamında takip edebilir, Mikro ticari programı üzerinde yaptığınız tüm işlemleri anlık olarak web ortamına aktarabilirsiniz.