Nebim E Ticaret Entegrasyonu

EPazarSoft ÜRÜNLER Nebim E Ticaret Entegrasyonu

Nebim ERP Entegrasyonu

nebim

Nebim Entegrasyonu sayesinde Nebim yer alan ürünlerinizi Nebim Veritabanı veya Web Servisler üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, hepsi burada) vb pazar yerlerine aktarılmış olur panelimizde aktarılan ürünleriniz herhangi bir e-ticaret yazılımınızada aktarımı gerçekleşebilir

Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Nebim Veritabanı veya Web Servisler üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Nebim otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur.bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler son kullanıcı veya bayi siparişeri ayrıştırılabilir bu sayede bayi satışlarınız için cari hesap takibi yaparken son kullanıcı satışlarınız için peşin fatura işletebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabilir ve tahsilat fişleri ile açık hesaplar otomatik kapatılabilir.

Nebim muhabesebe pogramı kullanıcısı iseniz; Nebim ticari programıyla version farkı olmadan E-Pazarsoft arasında gerçekleştirdiğimiz entegrasyonu kullarak Nebim’da yer alan ürüne ait tüm bilgileri, stok bilgilerini, cari hesap bilgilerini, iskonto bilgilerini, ödeme bilgilerini, fatura bilgilerini E-Pazarsoft yazılımına tek tıkla aktarabilirsiniz. Nebim entegrasyonu, hem işinizi kolaylaştırır hem de bayileriniz ile yaptığınız ürün alışverişini daha verimli, hale getirir.İş süreçlerini daha verimli yönetmenize imkan veren E-Pazarsoft paketleri ile stoklarınızda eksilen ürünleri online olarak web ortamında takip edebilir, Nebim ticari programı üzerinde yaptığınız tüm işlemleri anlık olarak web ortamına aktarabilirsiniz.