Opak E Ticaret Entegrasyonu

Home ÜRÜNLER Opak E Ticaret Entegrasyonu

Opak ERP Entegrasyonu

Opak Sql Api Entegrasyonu sayesinde Opak Sql’de yer alan ürünlerinizi Opak Sql api servisleri üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, hepsi burada) vb pazar yerlerine aktarılmış olur panelimizde aktarılan ürünleriniz herhangi bir e-ticaret yazılımınızada aktarımı gerçekleşebilir.

Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Opak Sql api servisi üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Opak Sql’e otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler son kullanıcı veya bayi siparişeri ayrıştırılabilir bu sayede bayi satışlarınız için cari hesap takibi yaparken son kullanıcı satışlarınız için peşin fatura işletebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabilir ve tahsilat fişleri ile açık hesaplar otomatik kapatılabilir.

Opak muhabesebe pogramı kullanıcısı iseniz; Opak ticari programıyla version farkı olmadan E-PazarSoft arasında gerçekleştirdiğimiz entegrasyonu kullarak Opak’da yer alan ürüne ait tüm bilgileri, stok bilgilerini, cari hesap bilgilerini, iskonto bilgilerini, ödeme bilgilerini, fatura bilgilerini E-PazarSoft yazılımına tek tıkla aktarabilirsiniz. Opak B2B entegrasyonu, hem işinizi kolaylaştırır hem de bayileriniz ile yaptığınız ürün alışverişini daha verimli, hale getirir.İş süreçlerini daha verimli yönetmenize imkan veren E-PazarSoft paketleri ile stoklarınızda eksilen ürünleri online olarak web ortamında takip edebilir, Opak ticari programı üzerinde yaptığınız tüm işlemleri anlık olarak web ortamına aktarabilirsiniz.