Özel Tasarım Hizmeti

EPazarSoft ÜRÜNLER Özel Tasarım Hizmeti

E-PAZARSOFT SİZE FARKLI TASARIM ALTERNATİFLERİ SUNAR

Size özel ayrıntıların düşünüldüğü bir site tasarımı, e-ticaretten maksimum verimi almanızı sağlar. E-PazarSoft tasarım hizmetini sunarak, görünüşü ile e-ticarette fark yaratan siteler hazırlıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile online mağazanızı işinize en uygun şekilde tasarlıyoruz.

Özel Tasarım

Özel Tasarım hizmeti ile internet sitenizin tasarımı, marka veya kurumsal kimliğiniz doğrultusunda mobil uyumlu (responsive) olarak sıfırdan hazırlanır, kodlanır ve canlıya alınır. İhtiyacınız olduğu takdirde, alternatif logo tasarım desteği verilir.

Tema Özelleştirme

Tema özelleştirme hizmetimizde, seçtiğiniz bir E-PazarSoft teması üzerinde size özel düzenlemeler yapılır. İhtiyacınız olduğu takdirde, alternatif logo tasarım desteği verilir. Mevcut ana sayfa bannerlarınız yeni tasarıma uyarlanarak tema canlıya alınır.

Tasarım Giydirme

asarım giydirme, kendi e-ticaret sitesi tasarımlarını E-PazarSoft altyapısına entegre etmek isteyen müşterilerimiz için sunulan bir hizmettir. Bu hizmet çerçevesinde mevcut site tasarımlarınız incelenir, altyapımıza uyarlanır ve yeni siteniz canlıya alınır.