Paraşüt E Ticaret Entegrasyonu

EPazarSoft ÜRÜNLER Paraşüt E Ticaret Entegrasyonu

Paraşüt ERP Entegrasyonu

 
Paraşüt  Entegrasyonu sayesinde Paraşüt’ ta yer alan ürünlerinizi Paraşüt Veri tabanı veya Web Servisler üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, hepsi burada) vb pazar yerlerine aktarılmış olur panelimizde aktarılan ürünleriniz herhangi bir e-ticaret yazılımınıza da aktarımı gerçekleşebilir.

Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Veri tabanı veya Web Servisler üzerinden; tüm satış kanallarınızın siparişleri otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, e-ticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler son kullanıcı veya bayi siparişleri ayrıştırılabilir bu sayede bayi satışlarınız için cari hesap takibi yaparken son kullanıcı satışlarınız için peşin fatura işletebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabilir ve tahsilat fişleri ile açık hesaplar otomatik kapatılabilir.

 
Paraşüt ERP pogramı kullanıcısı iseniz; Paraşüt ticari programıyla version farkı olmadan E-Pazarsoft arasında gerçekleştirdiğimiz entegrasyonu kullarak; Paraşüt programınızda yer alan ürüne ait tüm bilgileri, stok bilgilerini, cari bilgilerini, iskonto bilgilerini, ödeme bilgilerini; fatura bilgilerini E-Pazarsoft yazılımına tek tıkla aktarabilirsiniz. Paraşüt entegrasyonu, hem işinizi kolaylaştırır hem de bayileriniz ile yaptığınız ürün alışverişini daha verimli, hale getirir.İş süreçlerini daha verimli yönetmenize imkan veren E-Pazarsoft paketleri ile; stoklarınızda eksilen ürünleri online olarak web tarafından takip edebilir, Paraşüt ticari muhasebe programı üzerinde yaptığınız tüm işlemleri anlık olarak web ortamına aktarabilirsiniz.
 
    •  

Paraşüt Ve ERP

Kurumsal kaynak planlamanızı gösteren bir kısaltma olarak bilinen ERP; üretim, finans, perakende, insan kaynakları, tedarik zinciri ve operasyonda ki iş süreçlerini yönetir. Ayrıca bu bileşenleri otomatik hale getirmek için kullanılan sisteme verilen addır. Yöneticilerin görüş kazanmasına, görüş açısının artmasına, operasyonları en iyi duruma getirmeye ve karar verme sürecini iyileştirmeye etki etmektedir. ERP sitemleri farklı departmanlar arasındaki yapıyı güçlendirerek sorunları ortadan kaldırabilir.