Sanal Pos Seçenekleri

EPazarSoft ÜRÜNLER Sanal Pos Seçenekleri

E-PazarSoft paketi içerisinde bulunan farklı ödeme entegrasyonları ile müşterilerinizin en uygun ödeme seçeneğini tercih etmesini sağlayabilirsiniz.

Tüm Bankaların Sanal POS Altyapıları

Türkiye’de sanal POS hizmeti sunan tüm bankaların sanal POS altyapıları sistemimiz ile uyumlu çalışmaktadır. Vade oranlarını ve taksit seçeneklerinizi dilediğiniz bankaya göre düzenleyebilirsiniz.
Tüm banka POS altyapıları ile entegrasyon
3D doğrulama sistemine uyumlu
Taksit ve vade oranlarını düzenleme
Artı taksit kampanyaları tanımlayabilme

Alternatif Ödeme Yöntemleri

Bankalara tek tek sanal pos başvurusu yapmak yerine, birçok bankanın kullanım seçeneklerini sunan servisleri kullanabilirsiniz. iPara, PayU, Iyzico ile otomatik entegrasyon seçeneği bulunan Opak Akıllı B2B paketlerinde hesap bilgilerinizi yazarak sanal POS’larınızdan ödeme almaya başlayabilirsiniz.
Paynet, Paytr, iPara, PayU, İyzico sanal POS altyapıları
Birden fazla ödeme sistemi ile aynı anda entegrasyon

3D Güvenlik İşlemleri

3D Secure(güvenlik) altyapısı ile, kredi kartı ile yapılan işlemlerde sahte kart kullanımının tamamen önüne geçebilirsiniz. 3D sistemi, sipariş esnasında kullanıcının cep telefonuna gelen şifre ile siparişini onaylamasını ve tamamlamasını sağlar.

Alışverişsiz Tahsilat Modülü

Özel tahsilat modülü, bayi alt yapısına sahip e-ticaret işletmelerine özel olarak geliştirilmiştir. Bu özellik, herhangi bir ürün satın alınmasına gerek olmadan, ödeme almanıza olanak sağlar. Borç ve alacak tahsilatı yapabilme Bayilere özel ödeme sistemi sınırlandırma

Havale / EFT Ödeme Modülü

Havale / EFT Ödeme Modülü Kredi kartı ile ödeme yapmak istemeyen müşterileriniz için, Havale / EFT ile ödeme imkanı sunabilirsiniz. Sisteme ödeme bekleniyor olarak düşen bu siparişlerin ödeme süreci tamamlanınca sevkiyatını yapabilirsiniz

Sanal POS Özel Kampanya Tanımlamalar

Bankaların mağazanıza sunduğu özel POS kampanyalarını ürünlerinize yansıtarak fiyat rekabetinde avantaj sağlayabilirsiniz. Belirli bir fiyatın üzerindeki veya kategorideki ürünlere özel taksit oranları tanımlayabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesinde Tüm Bankaların Sanal Pos Altyapıları

Firmamızın deneyimli yazılım ekibi tarafından geliştirilen e-PazarSoft paketi içinde birbirinden farklı ödeme entegrasyonları bulunmaktadır. Bu sayede ürün ya da hizmet satışı gerçekleştirdiğiniz firmanızın hedef kitlesini göz önünde bulundurarak müşterilerinizin en uygun ödeme seçeneğini tercih etmelerini de sağlayabilirsiniz. Dijital ve güvenilir ödeme yöntemleri sayesinde müşterileriniz hiçbir sorun yaşamadan ürün ve hizmetlerinizi yılın 365 günü, 24 saat boyunca diledikleri zaman satın alabilme avantajından yararlanabilirler

Türkiye’de e-ticaret sitelerine Sanal POS hizmeti sunan, bankacılık sektöründeki bütün kamu ve özel bankaların sanal POS altyapı sistemleriyle uyumlu çalışan yazılım geliştiren firmamızın deneyimli ekibi, bu sayede Türkiye çapında banka müşterilerinin kredi ve banka kartları ile alışverişlerini rahatlıkla yapabilmelerini sağlamaktadır.
Alternatif Ödeme Seçenekleri Tüm banka POS altyapıları ile entegre edildiği için geniş bir müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlayan sanal mağaza ödeme sistemlerimizde ayrıca 3D doğrulama sistemi de uyumlu olarak çalışmaktadır. Müşterilerinize taksit ve vade oranlarını düzenleme imkanı sunabileceğiniz ödeme sistemlerimiz sayesinde sanal mağazanızdan ürün ya da hizmet satın alan müşterileriniz artı taksit kampanyalarını da tanımlayabilmenin rahatlığını yaşayabilmektedir. Türkiye’deki tüm bankaların sanal POS altyapılarının yanı sıra firmamızın profesyonel yazılımcıları tarafından geliştirilen alternatif ödeme sistemleri uyumluluğu sayesinde; Paynet, PayU, İyzico, iPara gibi sanal POS altyapıları da e ticaret sitesine entegre edildiği için sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır