N11’de En Çok Satışı Gerçekleştirilen Ürünler

E-ticaretin Türkiye’deki en önemli isimlerinden biri olan n11, grafiklerde hızla büyüyen ivmesiyle tam olarak 13 milyondan fazla kullanıcıya sahip olmuş ve aynı zamanda 100 binden fazla kayıtlı bulunan mağazaları ile çevrimiçi sitelerden akıllara en çok gelen alışveriş sitesi olmuştur. 2013 yılından beri hizmet veren n11, geliştirdiği yenilikleri ile Türkiye’de dijital alışveriş sektörüne farklı bir boyut kazandırmıştır.

Gitgide dijitalleşen dünyamızda sizlere alışveriş deneyimlerinin en iyisini sunmaya özen gösteriyor. Günümüzde artmakta olan çevrimiçi alışverişler sayesinde girişimciler çevrimiçi ortamlarda artık gelirlerini sağlıyor. Özellikle de çevrimiçi alışveriş sitelerinde en çok talep alan ürünlerin satışlarını gerçekleştirenler kısa sürede büyük kazançlara imza atıyor.

Ürün Kategorileri

Milyonlarca ürün n11’de birçok farklı kategorilerde satışa çıkmaktadır. Ürün ayrımı yapılmaksızın çevrimiçi sitelerde satılan ürün kategorilerini sizler için sıraladık. Bunlar;

 • Hayvanlara yönelik ürünler
 • Elektrik ve elektronik ürünler
 • Süpermarket ürünleri
 • Moda
 • Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri
 • Kırtasiye malzemeleri
 • Hobi dünyasından ürünler
 • Araç aksesuarı
 • Yapı ürünler
 • Anne ve bebek ürünleri
 • Spor ürünleri
 • Ev ve dekorasyon ürünleri

Petshop Alanında Satışı En Çok Gerçekleştirilen Ürünler

Son zamanlarda pandeminin de etkisiyle hayvan ürünleri çevrimiçi olarak satışlarında artış yaşadı. En çok satışı sağlanan ürünleri arasında da kedi ve köpek mamaları, kedi kumları, kuş yemleri ve köpek kıyafetleri yer aldı.

Teknolojik Alanda Satışı En Çok Gerçekleştirilen Ürünler

Teknolojik çeşitliliğin fazla olduğu n11’de küçük ev eşyalarından beyaz eşyalara kadar pek çok ürünlere siteden ulaşmak mümkündür. En çok satılan ürünler arasında dünyanın en çok satılan ürünlerinden Apple İphone, Samsung, Huawei ve Xiaomi telefon modelleri yer almaktadır. Öte yandan bunlara süpürge çeşitleri, klimalar ve oyun konsolları gibi küçük ev eşyaları eşlik etmektedir. Daha geniş örnekler verecek olursak kulaklıklar, telefon kılıfları, şarj aletleri, televizyon, elektrikli ev eşyaları ve bilgisayarlar gibi ürünlerden söz edebiliriz.

Süpermarket Alanında Satışı En Çok Gerçekleştirilen Ürünler

Öne çıkan ürünleri arasında çaylar, kahveler, bitkisel ürünler, deterjanlar, temizlik malzemeleri, peçeteler ve bulaşık deterjanları gibi ürünler yer almaktadır.

Moda Alanında Satışı En Çok Gerçekleştirilen Ürünler

Moda dünyasının da nabzı N11’de atıyor. Ayakkabıdan çantaya, spor giyimden klasiklere, dış giyimden iç giyime moda trendleri moda dünyasını şekillendirmeye devam ediyor. N11’de satışı en çok gerçekleştirilen ürünler arasında tekstil ürünleri yer alıyor. Bu kategorinin popüler markaları arasında Adidas, Nike, New Balance, Koton ve Mavi gibi firmalar mevcuttur.

Kozmetik Alanlarında Satışı En Çok Gerçekleştirilen Ürünler

N11’in en çok satışı sağlanan ürünleri arasında kozmetik ürünleri, bakım ürünleri ve kişisel bakım ürünleri de yer alıyor. En çok satılan kozmetik ürünler arasında parfümler, yüz temizlemedeki jeller, şampuanlar, nemlendiriciler, deodorantlar, losyonlar, maskeler ve şarj edilebilen diş fırçaları bulunuyor.

Hobi Malzemeleri Alanında Satışı En Çok Gerçekleştirilen Ürünler

Son zamanlarda sık sık satılan ürünler arasında hobi eşyaları bulunuyor. Özellikle de pandemi dönemlerinde hobi eşyalarının satışında büyük artışlar yaşanmıştır. Ürünler arasında kitaplar, müzikler, resim defterleri, zeka oyunları, hobi ipleri, saksı ürünleri gibi pek çok ürün mevcuttur.

Araç Aksesuarları Arasında Satışı En Çok Gerçekleştirilen Ürünler

Pek çok ürünün yanında araç aksesuarları da en çok satışı sağlanan ürünler arasında yer alıyor. Lastik, jant, oto paspasları ve araç kitleri gibi pek çok ürünlerin satışı sağlanıyor.

Anne ve Bebek Alanında Satışı En Çok Gerçekleştirilen Ürünler

Günümüzde anne ve bebek ürünleri çevrimiçi ortamlarda daha çok tercih ediliyor. En çok satılan ürünleri arasında emzikler, biberonlar, bezler, mamalar ve hamile giyim eşyaları gibi ürünler yer alıyor.