Müşteri Yorumları - E Ticaret Sitesi Yazılımları ve E-Ticaret Fiyatları

Müşteri Yorumları

Cihan Karakaş

Loreal Sales Operations Manager


E-PazarSoft, e-ticaret sistemleri tecrübemizde 3.firma diyebilirim. Önceki 2 firmaya kıyasla daha iyi ve gelişmiş bir yazılım, ne istediğimizi anlayan ve sadece çözüm üretmeye odaklı personele sahipler.Bu sayede sadece bizi değil paydaşlarımızı da kazanmış oldular.

Alper Kısa

Akçay Kırtasiye Gn. Mdr. Yrd.


Aradığımızda muhatap bulduğunuz müşteri temsilcileri ve isteklerimizi yerine getirme çabası olan insanlarla çalışmak bize de zevk veriyor. E-PazarSoft ekibi ile daha iyi işler çıkartacağımızı düşünüyoruz.

Yusuf Karslı

Doğuş Kozmetik IT Manager


7/24 sundukları hizmet çok başarılı, Bugün In House bir yazılım ekibi ile çalışsak alabileceğimiz destek ve hizmet bundan fazlası olmayabilir.

Bilal Özköse

Maped Türkiye Ülke Yöneticisi


Mağazalarımızda uyguladığımız kampanyaları eş zamanlı olarak, sanal ortamda E-PazarSoft yazılımı sayesinde uygulayabiliyoruz. Gelişmiş kampanya modülleri sayesinde dilediğimiz kampanya senaryosunu çok hızlı aktif edebiliyoruz.

Ebru Sümer

Güçlü Kırtasiye A.Ş


Boşu boşuna 1 buçuk 2 sene kaybetmek istemiyorsanız en doğru altyapıyı seçmek sizin içinde büyük önem taşıyor. Bu yüzden size çalıştığım E-PazarSoft yazılımını gönül rahatlığı ile öneririm.

Zeki Deveci

Kongaz A.Ş Satış ve Pazarlama Müdürü


Kurumsal bayi alt yapımızın çalışmasını 2009 yılında E-PazarSoft'a devrettik. Bu birliktelik, gerek teknik destek, gerek müşteri ilişkileri gerekse de ekonomik olarak Teklif Bilişim ile olan iş birliğimiz devamlı hale getirdi. Birlikte geliştirdiğimiz bir çok proje üzerinde bizlere profesyonel, hızlı ve zamanında hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkürü bir borç biliriz.

Hamit Türk

Kamiltürk Hırdavat A.Ş Yönetim Kurulu Bşk.


Sizlerle uzun senelerdir çalışmaktan kıvanç duyuyorum. Her sorunumuza hızlı ve güvenilir şekilde cevaplayarak ortadaki sorunu çözmenize, Alternatifler üreterek maddi ve manevi kazançlar sağlayan ekibinize, yıllar geçtikçe Kendinize ve Bizlere sağladığınız Tecrübelere çok minnettarız. Her gecen yılda bir basamak daha büyüyen bu firma ile birlikte çalışmak benim en büyük gururlarımdan biri.

Kadir Büyükhelvacıgil

Zade A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi


6 senedir E-PazarSoft ekibi ile çalışmaktayız ve 6 yıl içerisinde Teklif Bilişim firması her geçen zaman içerisinde bizlere daha çok yeniliklerle sistemdeki kolaylıklarla dönüş yaptı ve gerek bizim açımızdan gerek müşterilerimiz açısından hiç bir memnuniyetsizlik yaşamadık. Ayrıca ilgili personelleri ile ön planda ilerleyen bir firma.E-PazarSoft ailesine tekrar teşekkürlerimizi sunarak uzun yıllar beraber çalışmayı diliyoruz.

Emin Sümer

Points Lastik A.Ş Bilgi İşlem Müdürü


E-PazarSoft ekibi ile tanışana kadar e-ticaret sistemi bizim için korkulu rüya idi. İsteklerimize çok hızlı bir şekilde çözüm bulan müşteri odaklı empati yetenekleri güçlü olan epazarsoft ekibini tebrik ediyorum. Hiç düşünmeden tavsiye edebileceğim bir firma.

Halil Karagülle

Subaru Türkiye Genel Müdürü


E-PazarSoft e-ticaret sitemizin kurulumundan bugüne kadar hızlı destek ve başarılı yazılımı ile her zaman arkamızda oldu. Kendi yüklü operasyonel faliyetlerimiz arasında bizi hiç bir teknik detay ile uğraştırmadılar. Bu da bizim daha çok bayi operasyonlarına odaklanma yolunda önümüzü açtı. Kendilerine çok çok teşekkür ederiz.